Lekarze Zamość

lek. dent. Kamila Andrejczuk

Gabinet Stomatologiczny MARODENT
ul. Konopnickiej 7
22-400 Zamość

szczerze polecam panią stomatolog Kamile Andrejczuk,jest profesjonalna i rzetelna w tym co robi.Sprzet w gabinecie nowoczesny.Moje zęby w koncu doprowadzone sa do porzadku,wiele razy wypelnienia byly poprawiane i zawsze wypadaly,teraz mam zeby,wszystko sie trzyma i jest zrobione fachowo.Jestem wdzieczna pani doktor

Andrzej Drelich

Ortodonta, Stomatolog

Młodzieżowa 6 lok. 20
22-400 Zamość

Bardzo dobry ortodonat. Najlepszy w Zamościu. Polecam bardzo. Miałam bardzo dużą wadę zgryzu nik w Zamościu nie podją się mojego leczenia bo niewiedzieli co z tym zrobić. Poszłam do niego i on nie widziała problemu w tym jak to wyleczyć,odrazu podją się leczenia. Chodze do niego już ponad rok i efekty są niesamowite. Polecam

lek. dent. Agnieszka Kowalska

CENTRUM STOMATOLOGII ESTETYCZNEJ ESTHETICA
ZACISZE 8
22-400 Zamość

Pani doktor jest wspaniałym specjalistą w swej dziedzinie jak i superowym psychologiem. Bardzo ją podziwiamy i szanujemy.Polecamy każdemu takiego stomatologa.

lek. dent. Elżbieta Lipińska

Gabinet - Elżbieta Lipińska
Aleje Jana Pawła II 7/8
22-400 Zamość

Bardzo dobry stomatolog. Leczymy się całą rodziną i jesteśmy zadowoleni - miła , cierpliwa , wszystko tłumaczy . Bardzo ładnie robi koronki i protezy .Dobrze usuwa zęby .

lekarz Tomasz Pyter

Psychiatra

Przychodnia "RESORT- MED"
Prymasa St. Wyszyńskiego 2
22-400 Zamość

Polecam każdemu!!!. Bardzo dobry specjalista. Odpowiednio dobiera leki pozwalające normalnie funkcjonować( nie otumaniają). Miły i profesjonalny. Ma olbrzymi szacunek do pacjenta. Jeszcze z tak dobrym lekarzem nie spotkałam się. Będę zawsze polecała innym.
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Andrzej Ratoń

22-400 Zamość

Sympatyczny, kompetentny, uprzejmy, ludzki. Jestem Zadowolona ze to właśnie Pan Dr. Prowadzi moja druga ciąże. Jestem wdzięczna Bogu że natrafiłam na niego. Ze nie e jest jak inni lekarze co kase biorą za nic nie robienie.
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Włodzimierz, Jedliński

22-400 Zamość

Skrupulatny, dokładny lekarz z ogromną empatią i kulturą osobistą. Polecam z całego serca każdej kobiecie! Wizyty zawsze przebiegają w przemiłej atmosferze, a jako pacjentka czuję się zaopiekowana pod każdym względem. :)
Opinia dodana przez: Justyna
Świetny lekarz! Miła, uprzejma, polecam każdemu.

lekarz Waldemar Szymański

Przychodnia stomatologiczna
Aleje Jana Pawła II 19
22-400 Zamość

Rowniez po artrosk, kolna. Bardzo dobry lekarz , polecam . Kontaktowy, wszystko wyjasnil przed zabiegiem , precyzyjnie i z wysoka dbałościa przeprowadzil zabieg. Bez powiklan , .
Opinia dodana przez: Wioletta

lekarz Magdalena Sadownik

22-400 Zamość

Pani Dr jest najlepszym lekarzem jakiego spotkałam na swojej drodze jako rodzic. Konkretną, dokładna pełna oddania pacjentowi. Z całego serca polecam
Opinia dodana przez: Kamila

Anna Kidybińska

Młodzieżowa 6 lok. 20
22-400 Zamość

Leczę zęby u Pani doktor od wielu lat. Profesjonalna obsługa i bardzo dobre podejście do pacjenta. Serdecznie polecam.
Wszystko ok, ładna Pani doktor ;-), wszystko zgodnie z planem, koranem i Biblią.

lekarz Marek Mazurek

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Spadek 41
22-400 Zamość

Polecam wszystkim pacjentkom dr Marka Mazurka świetny lekarz , wysoka kultura , specjalista godny polecenia .Dziekuje .

lek. dent. Karolina Kuśmierz

ul. Polna 16 A
22-400 Zamość

Pani Dokor Kuśmierz lekarz z powołania, cudowna, wspaniałą, empatyczna osoba ! Tak bardzo się cieszę, że na nią trafiliśmy. Synek panicznie boi się lekarzy a u nas koniecznie leczenie stomatologiczne i ortodontyczne. Jako jedyna z wielu których byliśmy wykazała ogromną cierpliwość, zaangażowanie i dlekiatnosc! Syn dal sobie usnąć ząbki i chce chodzić na wizyty do Pani Doktor gdzie wcześniej trzask l się jak galareta, zbieralo go do wymiotów. Jestem bardzo ...
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Danuta Hasiak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,JOLOKO"
ulica Lwowska 61e
22-400 Zamość

Pani doktor prowadzila moja pierwsza ciaze. Aniol nie lekarz. Uwielbialam chodzic na te wizyty bo zobaczylam i dowiedzialam sie jak ma sie moj maluszek. Pani doktor wszystko pokazala i wytlumaczyla. Zartowala tez przez co takie wizyty nie byly stresujace nawet gdy okazuje sie ze maluszek wolniej rosnie. Dla pewnosci dala skierowanie do szpitala mimo tego ze nie bylo koniecznosci a na wszelki wypadek 😊 ciesze sie ze mialam okazje Pania ...
Opinia dodana przez: Paulina

dr Zofia Malinowska lewkowicz

Medizam
22-400 Zamość

jest najlepszym pediatrą w Zamościu bardzo dużo pomogła mi i mojej córce polecam najlepsza Pani Doktor, bardzo cierpliwa wyrozumiała opiekuńcza.
Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany

lekarz Waldemar Węgrzyn

Chirurg dziecięcy

Prywatny Gabinet Chirurgii Dzieciecej
Sadowa 4/37
22-400 Zamość

Naprawdę dobry lekarz a nadodatek bardzo przyjemny>Moja córeczka jest uczulona na lekarzy ale z tym nie było problemu,zaczeła rozmawiać i dała się zbadać!!!!!!!Naprawdę polecam po pierwszym badaniu miałam diagnozę i termin zabiegu!!!!!!!

lekarz Rafał Gontarz

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Spadek 41
22-400 Zamość

Super lekarz! W moich dwóch ciążach otoczył mnie najlepszą opieką, nie przebiegały one bezproblemowo jednak wiedziałam, że jestem w dobrych rękach i nie muszę się martwić. Godny zaufania, polecam 😊
Opinia dodana przez: Kejti

lekarz Krystyna Ambrożewicz

Pulmonolog, Pediatra

22-400 Zamość

Wspaniała pani doktor miła i kompetentna. Bardzo dobrze diagnozuje i przepisuje odpowiednie i skuteczne leki Polecam
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Ewa Zaremba-Flis

Kardiolog

Elizy Orzeszkowej 45
22-400 Zamość

Serdecznie dziękuję Pani doktor za przychylność i z serca płynącą pomoc i życzliwe potraktowanie pacjenta. Wysokie kompetencje i szybka reakcja uratowały przed ewentualnym zawałem mojego męża. Jesteśmy wdzięczni i z pewnością polecamy innym. Wspaniały lekarz.
Opinia dodana przez: Anna